Budowa

Szukasz pomysłu na dobry film komediowy? Przejdź się na budowę. Znajdziesz tam każdy gatunek filmowy.

Zbieżność sytuacji nie jest przypadkowa dzięki Powiatowemu Inspektorowi Nadzoru Budowlanego. Dzięki temu osoby uczące się w szkołach budowlanych mają pełne spektrum wiedzy na temat pracy na placu budowy. Precyzyjne odwzorowanie poszczególnych elementów konstrukcyjnych umożliwia dodatkowo naukę właściwej techniki budowania. Bob budowniczy czułby się jak u siebie!

1
1/7 1
2/7
3/7
4/7
5/7
6/7
7/7

Pomiń kolejkę:

wybierz datę
Pola oznaczone (*) są wymagane

Zobacz również:

Kolejność
1
Wrocław
Wrocław jest miastem na Dolnym Śląsku, którego historia była kształtowana przez wieki. Popularnym miejscem w mieście jest wrocławski rynek. Na nim toczy się nocne życie miasta. Liczne restauracje, koncerty, wydarzenia i osobistości nadają temu miejscu klimat, do którego chcemy wracać.
1/13
Kolejność
2
Karkonosze
Karkonosze to jedne z najpiękniejszych pasm górskich w Polsce. Fascynują ludzi od pokoleń, oferując przestrzeń, kontakt z naturą i widoki zapierające dech w piersiach.
2/13
Kolejność
3
Wieś
Wieś w Polsce ulega dużym zmianom. Trudniej obecnie spotkać ciągnik, zwierzęta hodowlane lub zajrzeć do lokalnego sklepu. W Kolejkowie czas zatrzymał się i prezentujemy wieś z dawnych lat.
3/13
4/13
5/13
6/13
7/13
8/13
9/13
10/13
Kolejność
12
Śnieżka
Zminiaturyzowany, ale i tak ogromnych rozmiarów najwyższy szczyt Karkonoszy dumnie prezentuje się na makiecie. Wysokogórska wspinaczka, zimowe zjazdy na nartach i ogromna stacja meteorologiczna… to trzeba zobaczyć na własne oczy.
11/13
12/13
13/13