Góra prezydentów

Góra Rushmore to jeden z symboli Stanów Zjednoczonych. Gigantyczny pomnik przedstawiający prezydentów zasłużonych w historii USA.

Znak rozpoznawalny Dakoty znalazł swoje kolejkowe odzwierciedlenie. Zobaczcie, co przedstawiliśmy w spolszczonej wersji góry prezydentów. Jesteśmy przekonani, że rozpoznacie wszystkie twarze. Nasza polska interpretacja przedstawia osoby, które były prezydentami Rzeczypospolitej. Ocena ich wkładu w historię dopiero jest wykuwana przez pokolenia.

1
1/2 1
2/2

Pomiń kolejkę:

wybierz datę
Pola oznaczone (*) są wymagane

Zobacz również:

Kolejność
1
Wrocław
Wrocław jest miastem na Dolnym Śląsku, którego historia była kształtowana przez wieki. Popularnym miejscem w mieście jest wrocławski rynek. Na nim toczy się nocne życie miasta. Liczne restauracje, koncerty, wydarzenia i osobistości nadają temu miejscu klimat, do którego chcemy wracać.
1/13
Kolejność
2
Karkonosze
Karkonosze to jedne z najpiękniejszych pasm górskich w Polsce. Fascynują ludzi od pokoleń, oferując przestrzeń, kontakt z naturą i widoki zapierające dech w piersiach.
2/13
Kolejność
3
Wieś
Wieś w Polsce ulega dużym zmianom. Trudniej obecnie spotkać ciągnik, zwierzęta hodowlane lub zajrzeć do lokalnego sklepu. W Kolejkowie czas zatrzymał się i prezentujemy wieś z dawnych lat.
3/13
4/13
5/13
6/13
7/13
8/13
9/13
10/13
Kolejność
12
Śnieżka
Zminiaturyzowany, ale i tak ogromnych rozmiarów najwyższy szczyt Karkonoszy dumnie prezentuje się na makiecie. Wysokogórska wspinaczka, zimowe zjazdy na nartach i ogromna stacja meteorologiczna… to trzeba zobaczyć na własne oczy.
11/13
12/13
13/13