Dojazd

Kolejkowo we Wrocławiu mieści się w najwyższym wrocławskim budynku czyli Sky Tower (212 metrów wysokości). Centrum miasta daje dużo możliwości komunikacyjnych. Dla Waszej wygody opisaliśmy najbardziej popularne metody transportu z kilku miejsc.

UWAGA!
#TORYwolucja
W związku z wakacyjnym remontem torowiska wzdłuż ul. Powstańców Śląskich, od 22.06 wprowadzone zostają zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej dojeżdżającej do Kolejkowa.

Informacje dotyczące zmian w kursowaniu komunikacji miejskiej znajdują się na stronie zmiany w komunikacji https://mpk.wroc.pl/remontowe-zmiany-komunikacji oraz https://mpk.wroc.pl/strefa-pasazera/zaplanuj-podroz/zmiany-w-komunikacji

Jak dojechać samochodem/autokarem?

Dokładny adres Kolejkowa to ul. Powstańców Śląskich 95, 53-332 Wrocław. W budynku Sky Tower Kolejkowo znajduje się na I piętrze.

Po dojechaniu na miejsce można zaparkować na parkingu podziemnym. Jest to płatny parking, ale można również poszukać bezpłatnych miejsc parkingowych w okolicy budynku. Niestety, szczególnie w dni powszednie w godzinach 10-16 znalezienie wolnego, bezpłatnego miejsca będzie utrudnione.

Jak dojechać komunikacją miejską?

Na czas remontu zmienione zostaną trasy linii tramwajowych: 2, 6, 7, 20. Uruchomiona została zastępcza linia autobusowa 702, która kursuje w relacji ARKADY (Capitol) - KRZYKI - ARKADY (Capitol). Przegubowe autobusy kursują z częstotliwością co ok. 7 minut. 

W trakcie remontu do Kolejkowa można dojechać także autobusem linii A, D, 125.

  1. Linia A kursuje w relacji KOSZAROWA (Szpital) - KRZYKI - KOSZAROWA (Szpital), która zatrzymuje się w centrum Wrocławia m.in. przy Ogrodzie Botanicznym, Katedrze, Urzędzie Wojewódzkim i Arkadach (Capitol).
  2. Linia D kursuje w relacji OSIEDLE SOBIESKIEGO (Pętla) - GIEŁDOWA (Centrum Hurtu) - OSIEDLE SOBIESKIEGO (Pętla). Do autobusu można wsiąść m.in. przy Placu Grunwaldzkim, Moście Grunwaldzkim, Placu Dominikańskim, Renomie oraz Arkadach (Capitol).
  3. Przystanek autobusowy Arkady (Capitol) (Identyfikator przystanku: 10365) dla linii A, D oraz zastępczej linii 702 zlokalizowany jest przy zachodniej części ul. Świdnickiej. Z autobusu linii D i 702 należy wysiąść na zastępczym przystanku "Wielka". Linia A za na przystanku "Plac Hirszfelda"


Aktualny rozkład jazdy oraz informacje o cenach biletów znajdą Państwo na stronie https://mpk.wroc.pl/, w zakładce STREFA PASAŻERA.

Jak dojechać z Dworca PKP?

Kolejkowo jest atrakcją położoną w bliskiej odległości od ścisłego centrum Wrocławia. Znajdujemy się w środku jednego z najwyższych budynków w Polsce - Sky Tower.

Bez zmian z dworca kolejowego Wrocław Główny i dworca autobusowego kursuje linia autobusowa 125 w kierunku pętli "TYNIECKA". Przystanek początkowy o nazwie "Dworzec Autobusowy" (Identyfikator przystanku: 21121)  znajduje się między budynkiem Dworca Kolejowego i Dworca Autobusowego przy ul. Suchej. Wysiąść należy na przystanku "Plac Hirszfelda" (Identyfikator przystanku: 11335), który znajduje się za budynkiem Sky Tower przy ul. Kruczej.
 

Pomiń kolejkę:

wybierz datę
Pola oznaczone (*) są wymagane

Zobacz również:

1/11
2/11
3/11
4/11
5/11
6/11
7/11
8/11
9/11
10/11
11/11