Dla szkół i przedszkoli

Szkoły powinny zachęcać podopiecznych do rozwoju oraz stymulować ich ciekawość świata. W Kolejkowie z miłą chęcią wspomagamy szkoły w spełnieniu tej misji, poprzez oferowanie wiedzy i zajęć dopasowanych do współczesnych metod nauczania. Odwiedzające nas grupy są oprowadzane przez profesjonalnych przewodników oraz plan wizyty, który jest dopasowany do założeń podstawy programowej szkół. Pomagamy rozwijać takie cechy jak wrażliwość, spostrzegawczość i otwartość na różnorodność w otaczającym nas świecie. Na naszej makiecie dzieci i młodzież zobaczą życie społeczne, elementy historii regionu oraz zabawne sytuacje z życia wzięte, dzięki którym wizyta stanie się niezapomnianym przeżyciem.  

Warsztaty

Kolejkowo oraz modelarstwo to dwa nierozłączne światy. Żadne z nich, nie istniałoby bez drugiego. A nasza makieta nie powstałaby bez pracy Naszych pracowitych modelarzy. Aby poznać tajniki ich pracy warto wziąć udział w warsztatach modelarskich. Zajęcia trwają około godziny i dostosowane są dla dzieci w przedziale wiekowym od 4 do 12 lat.

Młodzi modelarze dostają do samodzielnego wykonania budynek, który będą mogli później zabrać do domu.  W trakcie warsztatów zapewniamy wszelkie materiały oraz pomoc merytoryczną doświadczonego prowadzącego. Każdy uczestnik w ramach zajęć dostaje Dyplom Małego Modelarza.

Co zapewniamy w ramach wycieczki?

Zapewniamy:

  • Profesjonalną opiekę przewodnika
  • Bezpłatną szatnię
  • Bezpłatne toalety
  • Podesty dla dzieci dla lepszego komfortu oglądania wystawy
  • Wystawienie faktury na miejscu

Należy zarezerwować termin wycieczki w Gliwicach telefonicznie pod numerem 880 006 001 lub przez formularz kontaktowy.

Cennik dla szkół i przedszkoli:

  • Ulgowy: 24 zł
  • Normalny: 30 zł
  • Warsztaty + zwiedzanie: 39 zł

*Cena biletu ulgowego to 24 zł i dotyczy dzieci i młodzieży do 18 roku życia, uczniów i studentów za okazaniem legitymacji do 26 roku życia. 

**Jeden opiekun na dziesięć osób wchodzi do Kolejkowa bezpłatnie