Zwiedzanie grupowe

Poznaj nasz miniaturowy świat pod okiem przewodnika

Tramwaj

Miniaturowy świat pomieści także większe grupy Zwiedzających, dla których przewidzieliśmy dodatkowo tańsze bilety.

Grupa to minimum 15 osób, a na każde 10 osób z grupy gwarantujemy jedno darmowe wejście dla opiekuna. Dbamy o każdy szczegół i jak najlepszy komfort zwiedzania dlatego prosimy o wcześniejszą rezerwację wizyty grupowej. W tym celu możecie państwo skorzystać z formularza, bądź skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 880 006 001.

Kolejkowo znajduje się w centrum handlowym Europa Centralna, do którego przynależy duży parking. Można tam zaparkować nawet największy autobus.

Cennik dla grup zorganizowanych

Ulgowy: 24 zł

Normalny: 30 zł

Grupowe + zwiedzanie: 39 zł

Bilety opłacą Państwo na miejscu. Mamy możliwość wystawienia faktury VAT.

Kolejkowo w grupie

W cudownym świecie każda grupa czuje się cudownie! Nasi przewodnicy profesjonalnie oprowadzą grupy niewidomych, seniorów, pracowników, dzieci i młodzieży oraz przedszkolaków. Dobrany do grupy opiekun przystosuje oprowadzanie do swoich słuchaczy, dostosuje tempo zwiedzania oraz odpowie na każde pytanie, a niewidomym pozwoli także dotknąć specjalnie przygotowanych miniatur. Najmłodszym zada porywające zagadki i zaprosi do szukania ukrytych figurek. Dzięki specjalnie przygotowany podestom każdy dojrzy wszystkie szczegóły.