Ciekawostki

Kolejkowo rozdaje milion na wakacje!

Przygotuj się na wyjątkowe lato w Kolejkowie! Wyrusz w podróż po miniaturowym świecie i zgarnij 10 zł rabatu na kolejną wizytę. Akcja „Kolejkowo rozdaje milion na wakacje” trwa tylko do 31 sierpnia. Nie przegap okazji!

Promocja na lato pełne atrakcji

Promocja pozwala na powrót na wystawę w czasie wakacji, niezależnie od tego, czy wybierzesz Wrocław, Jelenią Górę, czy Gliwice. Co więcej, bon rabatowy możesz podarować bliskiej osobie, aby również ona mogła skorzystać z tej niezwykłej oferty. To doskonała okazja, aby spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, dzieląc się pasją do miniatur i wspólnie odkrywając magiczny świat Kolejkowa. 

Odkryj Magię Kolejkowa

Kolejkowo to największa w Polsce makieta kolejowa, która przyciąga tysiące turystów z kraju i zagranicy. Wrocław, Gliwice i Jelenia Góra - każda z tych lokalizacji oferuje unikalne doświadczenia. Wrocławskie Kolejkowo, zlokalizowane w samym sercu miasta, ukazuje piękno Dolnego Śląska w miniaturze, z ruchomymi pociągami, starannie odwzorowanymi budynkami i scenkami z życia codziennego. Gliwickie Kolejkowo zachwyca odwzorowaniem Śląska, z jego przemysłowym charakterem i zabytkowymi obiektami. Modelarnia Kolejkowa w Jeleniej Górze to miejsce, gdzie powstają wszystkie elementy makiety, oferując jednocześnie zwiedzającym możliwość podglądania pracy modelarzy.

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z 10 zł rabatu na kolejną wizytę, wystarczy zakupić bilet w okresie trwania promocji. Rabat można zrealizować wyłącznie przy zakupie biletów online, wpisując odpowiedni kod rabatowy otrzymany przy poprzedniej wizycie. Kod rabatowy należy wykorzystać najpóźniej do 31 sierpnia 2024 roku.

Ilość kodów rabatowych jest ograniczona. Promocja trwa do momentu, gdy pula rabatów osiągnie łączną wartość jednego miliona złotych (1 000 000 zł). Po wyczerpaniu puli, kody rabatowe nie będą już wydawane, nawet jeśli okres trwania promocji jeszcze się nie zakończył. Spiesz się i skorzystaj z okazji!

 

W kategorii
Ciekawostki

Przeczytaj również:

Wyjątkowa atrakcja w sercu Karkonoszy! Kolejkowo Modelarnia

Modelarnia to serce Kolejkowa. Tutaj tworzymy elementy wystaw, które możesz oglądać we Wrocławiu i Gliwicach, a już niedługo w Warszawie i Gdańsku.

1/3
Kolejkowo SA - emisja akcji zakończona sukcesem!

Przychylny odbiór inwestycji, imponująca suma zgromadzonych środków oraz zainteresowanie świadczące o zaufaniu do strategii firmy - to zaledwie kilka aspektów, które wyróżniają zakończoną emisję akcji Kolejkowo SA na platformie Beesfund. Firma, znana z innowacyjnego podejścia do modelarstwa kolejowego,
odnotowała pełen sukces swojej emisji, co stanowi ważny krok w jej rozwoju.

2/3
Kolejkowo rozdaje milion na wakacje!

Przygotuj się na wyjątkowe lato w Kolejkowie! Wyrusz w podróż po miniaturowym świecie i zgarnij 10 zł rabatu na kolejną wizytę. Akcja „Kolejkowo rozdaje milion na wakacje” trwa tylko do 31 sierpnia. Nie przegap okazji!

3/3

Kategorie

9
Wrocław

Atrakcja Kolejkowo mieści się w najwyższym budynku we Wrocławiu w Sky Tower na I piętrze, ekspozycja liczy 900 metrów kwadratowych. Zobaczyć na niej można m.in. makiety obiektów z Wrocławia oraz całego Dolnego Śląska. Swoje miejsce znalazły tam takie perełki architektoniczne jak: Ratusz oraz kamienice wrocławskiego rynku, hotel Monopol, Solpol, charakterystyczne bloki mieszkalne - Sedesowce, obserwatorium meteorologiczne na Śnieżce, schronisko Szwajcarka.

5
Ratusz i rynek w Gliwicach – Kolejkowo Gliwice
Gliwice

Na makiecie stworzyliśmy miniatury autentycznych budowli ze Śląska np. dworca kolejowego w Gliwicach wraz z peronami, gliwickiego ratusza oraz kamienic. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wymyślili czegoś extra! Powstało miasteczko westernowe „Dzikie Gliwice”, znajdziecie tam saloon, szeryfa, Indian, braci Wright przy budowie pierwszego na świecie samolotu oraz miniaturę statku „Western River”, pływającego po Missisipi.

9
Atrakcje na Dolnym Śląsku

Dolny Śląsk to wspaniałe miejsce by spędzić wolny czas! Bogate historycznie województwo o którym pierwsze wzmianki pochodzą z czasów przed średniowiecza. To miejsce w którym ścierały się wpływy wielu kultur, zmieniali władcy a przede wszystkim toczyły się na nim liczne wojny. Na atrakcje turystyczne województwa.

6
Czas wolny na Dolnym Śląsku

W tegoroczne wakacje pogoda bywa kapryśna. Pojawia się przez to problem co zrobić z dziećmi, które oczekują rozrywki a aura nie sprzyja zabawom na wolnym powietrzu. W takie dni warto zabrać swoje pociechy do Kolejkowa i razem spędzić miło czas.

3
Fragment świątecznej wystawy w Kolejkowie. Renifery, sanie, elfki, Mikołaj, choinka.
Świąteczne zwyczaje

Święta to wspaniała okazja aby odwiedzić lokalne jarmarki i kiermasze, by zaopatrzyć się w lokalne specjały. To czas, który warto w sposób aktywny spędzić z najbliższymi. Dekoracje i wspaniałe produkty doceni podczas świąt cała rodzina, a udział w jarmarkach to wspaniała okazja by spędzić czas z bliskimi.

1
Warsztaty w Kolejkowie

Warsztaty w Kolejkowie to wspaniała zabawa i możliwość rozwijania pasji. Wszystko to w specjalnie przygotowanych modelarniach, pod okiem profesjonalistów w tej dziedzinie! Poznaj tajniki budowania miniaturowego świata i stwórz swój własny. Na każdego uczestnika czeka profesjonale stanowisko robocze, wyposażone w materiały i narzędzia światowych producentów!

3
Ciekawostki

Tak jak w życiu codziennym, tak i w Kolejkowie radość przeplata się z powagą. Autentyczne budowle czy najważniejsze momenty historii wzbogacone są szczyptą humoru.

3
Atrakcje na Śląsku

Śląsk to wspaniałe miejsce by spędzić wolny czas! Bogate historycznie województwo o którym pierwsze wzmianki pochodzą z czasów przed średniowiecza. To miejsce w którym ścierały się wpływy wielu kultur, zmieniali władcy a przede wszystkim toczyły się na nim liczne wojny.

3
Jak spędzić czas wolny na Śląsku?

W tegoroczne wakacje pogoda bywa kapryśna. Pojawia się przez to problem co zrobić z dziećmi, które oczekują rozrywki a aura nie sprzyja zabawom na wolnym powietrzu. W takie dni warto zabrać swoje pociechy do Kolejkowa i razem spędzić miło czas.