Zwiedzanie grupowe

Nasi przewodnicy zabiorą Was w cudowną podróż do miniaturowego świata pełnego gwaru i zaskakujących detali.

Wieś

Miniaturowy świat możecie odwiedzić grupowo. Specjalnie dla grup zorganizowanych przygotowaliśmy tańsze bilety oraz specjalną ofertę zwiedzania.

Grupa musi liczyć minimum 15 osób. Na każde 10 osób przypada jedno darmowe wejście dla opiekuna grupy. Również nie określamy maksymalnej liczy osób w grupie. W przypadku większej grupy podzielimy Państwa na kilka mniejszych grup – każda z nich będzie miała swojego przewodnika, a zwiedzanie odbędzie się w jednakowym czasie. Aby zapewnić jak najlepsze warunki i komfort zwiedzania prosimy o wcześniejszą rezerwację. W tym celu mogą Państwo skorzystać z formularza.

Cennik dla grup zorganizowanych

Normalny: 30 zł

Ulgowy*: 24 zł

Bilety opłacą Państwo na miejscu. Mamy możliwość wystawienia faktury VAT.

*Ze zniżek w Kolejkowie mogą korzystać: dzieci do 18 roku życia, studenci, emeryci, renciści oraz osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie. Nie udzielamy rabatów dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Kolejkowo dla grup

Przewodnicy są doskonale przygotowani do oprowadzania grup niewidomych, seniorów, pracowników, dzieci i młodzieży oraz przedszkolaków. Odpowiednio dobrany opiekun grupy w sposób szczegółowy, opisze słowami, co znajduję się na makiecie, a niewidomym pozwoli również dotknąć specjalnie przygotowanych miniatur. Dostosuje tempo zwiedzania do bardziej dociekliwej grupy czy osób o ograniczonych sprawnościach ruchowych. Nawiąże świeży kontakt z młodzieżą, a dzieciom zada porywające zagadki i zaprosi do wspólnej zabawy. Sama wystawa jest przystosowana dla maluchów – specjalne podesty sprawią, że nawet najniższy odkrywca dokładnie zobaczy każdy szczegół na makiecie.

Naszą makietę mogą zwiedzać wszystkie grupy. Jesteśmy przygotowani na wizytę każdej grupy wiekowej – dla maluchów udostępniamy specjalne podesty oraz przewodnika – animatora, dla starszych dobieramy odpowiedniego opiekuna grupy. Również istnieje możliwość oprowadzenia grupy w innym języku. Jednakże prosimy o wcześniejszą informację o takiej konieczności pod numer 880 008 004

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *