„Powrót Gratis” Kolejami Dolnośląskimi!

by
Rate this post

W ramach współpracy z Kolejami Dolnośląskimi podróżując do Kolejkowa we Wrocławiu kupicie bilet jednorazowy „tam i powrót” w cenie biletu „tam”. Oferta obowiązuje w każdą sobotę oraz niedzielę!

Koleje Dolnośląskie S.A. informują o objęciu warunkami oferty „Powrót Gratis” podróżnych udających się do Kolejkowa we Wrocławiu we wszystkie weekendy (sobota, niedziela) w terminie od 09.10.2021 r. do 31.12.2021 r. 

Aby zrealizować bezpłatny powrót tego samego dnia podróżny okazuje bilet na przejazd wraz z potwierdzeniem uczestnictwa w wydarzeniu lub wizycie w obiekcie lub instytucji, z którą współpracują Koleje Dolnośląskie.


Promocja dotyczy wszystkich połączeń Kolei Dolnośląskich (za wyłączeniem „Pociągu do Kultury” oraz połączeń specjalnych) do stacji wskazanej w karcie informacyjnej wydarzenia (karty informacyjne dla obowiązujących wydarzeń publikowane pod regulaminem oferty „Powrót Gratis”).  Bilety promocyjne nie są honorowane przez innych przewoźników.

Z promocji mogą skorzystać również uprawnieni do korzystania z ulg ustawowych (np. uczniowie, studenci). Promocji nie łączy się z innymi ofertami (np. „Taryfą Aglomeracyjną”) ani ulgami handlowymi (np. ofertą „Senior 60+”).

Sprzedaż biletów:
w Biurach Obsługi Klienta i kasach biletowych Kolei Dolnośląskich,
w pociągach i autobusach Kolei Dolnośląskich,
w kasach biletowych POLREGIO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *