Runmageddon we Wrocławiu

by
Rate this post

Już w najbliższy weekend we Wrocławiu odbędzie się kolejna edycja popularnego biegu z przeszkodami Runmageddon. Każda edycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem a sam bieg ma charakter survivalu.

Człowiek biegnący z rowerem na ramieniu. Scena odbywa się na dachu budynku. Nawiązuje do popularnego Runmageddon.
Bieg w trudnych warunkach – Kolejkowo

Tegoroczny Runmageddon odbędzie się już w najbliższy weekend (13-14 kwietnia) na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice. Organizatorzy zadbali, aby głodni wrażeń uczestnicy, mieli niełatwe zadanie. Na uczestników czeka specjalnie przygotowany tor przeszkód, który zawodnicy będą musieli pokonać. Nie zabraknie na nim błota, wody, ognia i innych pułapek, które przygotowali organizatorzy.

Jest to impreza zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Organizatorzy zadbali, by trasy były przygotowane pod zdolności poszczególnych grup wiekowych. Dzieci mogą brać udział już od 4 roku życia!

Człowiek wspinający się po Polskiej wersji Rushmore. Wspinacz znajduje się na twarzy Lecha Wałęsy. Zdjęcie wykonane na makiecie we Wrocławiu.
Wspinanie się w ekstremalnych warunkach – Kolejkowo

Bieg pozwala sprawdzić swoje zdolności fizyczne i psychiczne w praktyce. Ważnym elementem jest współzawodnictwo, nie można bowiem pokonać wszystkich przeszkód bez pomocy innych uczestników.

Kategorie

Kategorie w jakie przygotowali organizatorzy: Intro- 3km i 15 przeszkód ,Rekrut – 6km i 30 przeszkód, Classic – 12km i 50 przeszkód, Hardcore – półmaraton (21,0975 km) i 70 przeszkód , Ultra – maraton (42,195 km) i 140 przeszkód. Kategorie dla dzieci: Kids – 1km i 10 przeszkód, Junior 2km i 15 przeszkód.

Dla mniej spragnionych przygód, organizatorzy przygotowali miasto kibica a w nim niezwykłe atrakcje dla całej rodziny. W miasteczku będzie również można zarejestrować się do bazy potencjalnych dawców DKMS.

Udział w biegu jest płatny. Cena zależy od kategorii na jaką się zdecydujecie a więcej szczegółów znajdziecie na stronie organizatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *