Miasto z Klocków
Stworzone z pół miliona klocków miasto, samochody, ludziki, zwierzęta i jeżdżące pociągi. Miasto z Klocków czeka na odwiedzających do 15 maja 2022 roku w Kolejkowie we Wrocławiu.
Ogromna metropolia, kolorowe budynki, mieszkańcy, zwierzęta oraz okrążające makietę pociągi stworzone wyłącznie z klocków to dodatkowa wystawa czasowa, która czeka na Was w Kolejkowie.
Na wystawie będzie zaprezentowana, m.in. stacja Zimna Wódka, stacja Radzionków i fabryka lokomotyw. Zobaczycie modele historycznych i nowoczesnych pociągów (parowozy, Luxtorpeda czy Pendolino). Wszystkie modele to konstrukcje autorskie powstałe całkowicie od zera bez instrukcji.
Miasto z Klocków czeka na Was od 15 marca do 15 maja tego roku. Wejście w cenie biletu wstępu do Kolejkowa.
