Bloki na Zaporoskiej

Blokowiska, dawniej szczyt zamożności i nowoczesności, później obiekt szyderstw. Obecnie miejsce wielu spotkań i barwnego życia społecznego, szczególnie nocą.

W Kolejkowie wzór budynków z wielkiej płyty. Na osiedlu spotkamy listonosza i sąsiadów. Popularne weekendami sporty to jazda na rowerze, spacery z psem lub trzepanie dywanów.

Rozpoznawalną wrocławską kamienicę zminaturyzowaliśmy aby podkreślić jak magicznym zjawiskiem jest w Kolejkowie noc. Pozwalamy Wam na ciekawość i proponujemy zajrzeć przez malutkie okna, w których celowo zapomnieliśmy o zasłonach i roletach. Na osiedlu zobaczycie również jak wygląda życie tutejszych mieszkańców.

1/3
2/3
3/3

Pomiń kolejkę:

Wybierz datę*
Pola oznaczone (*) są wymagane

Zobacz również:

Kolejność
1
Wrocław
Wrocław jest miastem na Dolnym Śląsku, którego historia była kształtowana przez wieki. Popularnym miejscem w mieście jest wrocławski rynek. Na nim toczy się nocne życie miasta. Liczne restauracje, koncerty, wydarzenia i osobistości nadają temu miejscu klimat, do którego chcemy wracać.
1/14
Kolejność
2
Karkonosze
Karkonosze to jedne z najpiękniejszych pasm górskich w Polsce. Fascynują ludzi od pokoleń, oferując przestrzeń, kontakt z naturą i widoki zapierające dech w piersiach.
2/14
Kolejność
3
Wieś
Wieś w Polsce ulega dużym zmianom. Trudniej obecnie spotkać ciągnik, zwierzęta hodowlane lub zajrzeć do lokalnego sklepu. W Kolejkowie czas zatrzymał się i prezentujemy wieś z dawnych lat.
3/14
4/14
5/14
6/14
7/14
8/14
9/14
10/14
11/14
Kolejność
12
Śnieżka
Zminiaturyzowany, ale i tak ogromnych rozmiarów najwyższy szczyt Karkonoszy dumnie prezentuje się na makiecie. Wysokogórska wspinaczka, zimowe zjazdy na nartach i ogromna stacja meteorologiczna… to trzeba zobaczyć na własne oczy.
12/14
13/14
14/14