Zainwestuj

Wystartowaliśmy z emisją akcji – akcje.kolejkowo.pl
Środki z emisji przeznaczymy na nowe wystawy. W pakietach inwestorskich znajdziecie akt własności miniaturowego mieszkania czy figurkę inwestora

Rozpoczeliśmy oficjalną, społecznościową kampanię inwestycyjną, która potrwa do 31 października 2022 r. Celem emisji jest pozyskanie 2,24 mln zł. Środki posłużą spółce w dalszej ekspansji do największych miast w kraju oraz uruchomieniu nowych wystaw. Planujemy wejść na NewConnect w 2024 roku.

-Nasze wystawy we Wrocławiu i w Gliwicach cieszą się dużą popularnością, codziennie pracujemy nad ekspozycją tworząc miniaturowy świat. - mówi Jakub Paczyński, prezes Kolejkowa. - Dostajemy propozycje otwarcia wystaw w innych miastach w Polsce i za granicą. Środki uzyskane z emisji akcji przeznaczymy na przygotowanie wystawy w Warszawie.

Społecznościowa emisja akcji Kolejkowa wiąże się też z nagrodami dla inwestorów. W zależności od pakietu dostaniecie Waszą figurkę wykonaną przez modelarzy na podstawie przesłanego zdjęcia i umieszczoną na makiecie, miniaturowe mieszkanie na własność w wybranej kamienicy, wraz z symbolicznym aktem własności, reklamę na miniaturowym billboardzie czy oprowadzenie po wystawie, modelarni oraz centrum sterowania makietą przez prezesa zarządu.

Moim celem jest, aby inwestorzy, mieli poczucie uczestniczenia w tworzeniu wyjątkowej rzeczy, miniaturowego świata oraz czerpali z tego korzyści finansowe w postaci corocznych dywidend. Myślę, że część akcji Kolejkowa będzie też interesującym prezentem dla najbliższych - dzieci, wnuków, rodziców. - kontynuuje Jakub Paczyński.

Szczegóły emisji zobaczycie na stronie akcje.kolejkowo.pl. Na liczniku emisji znajduje się ponad 1 mln złotych.

1/3
2/3
3/3