Wrocław

Wrocław jest miastem na Dolnym Śląsku, którego historia była kształtowana przez wieki. Popularnym miejscem w mieście jest wrocławski rynek. Na nim toczy się nocne życie miasta. Liczne restauracje, koncerty, wydarzenia i osobistości nadają temu miejscu klimat, do którego chcemy wracać.

Wrocławskie blokowiska są drugim ważnym punktem na mapie miasta. Ukształtowały krajobraz miasta. Obecnie budynki z “wielkiej płyty” przeżywają swój renesans. Odnowione fasady, pełne kolorów w towarzystwie zieleni są dobrym miejscem do zamieszkania. Przy okazji na osiedlach jesteśmy świadkami humorystycznych scen, o które trudno w innych częściach Wrocławia

Wrocław posiada wiele atrakcji przyciągających uwagę. Solpol, czyli dom handlowy zbudowany w latach 90-tych XX wieku obecnie postrzegany jest jako symbol futurystycznej, krzykliwej architektury ubiegłego wieku. Nieopodal znajduje się najbardziej luksusowy hotel w mieście. Hotel Monopol zbudowany w XIX wieku do dziś wzbudza zachwyt gości. Z jego udogodnień korzystali: Jan Kiepura, Tom Hanks, czy Steven Spielberg.

 

1/7
2/7
3/7
4/7
5/7
6/7
7/7

Pomiń kolejkę:

wybierz datę
Pola oznaczone (*) są wymagane

Zobacz również:

Kolejność
2
Karkonosze
Karkonosze to jedne z najpiękniejszych pasm górskich w Polsce. Fascynują ludzi od pokoleń, oferując przestrzeń, kontakt z naturą i widoki zapierające dech w piersiach.
1/13
Kolejność
3
Wieś
Wieś w Polsce ulega dużym zmianom. Trudniej obecnie spotkać ciągnik, zwierzęta hodowlane lub zajrzeć do lokalnego sklepu. W Kolejkowie czas zatrzymał się i prezentujemy wieś z dawnych lat.
2/13
3/13
4/13
5/13
6/13
7/13
8/13
9/13
10/13
Kolejność
12
Śnieżka
Zminiaturyzowany, ale i tak ogromnych rozmiarów najwyższy szczyt Karkonoszy dumnie prezentuje się na makiecie. Wysokogórska wspinaczka, zimowe zjazdy na nartach i ogromna stacja meteorologiczna… to trzeba zobaczyć na własne oczy.
11/13
12/13
13/13