Wrocławski rynek

Wrocławski Rynek to miejsce, gdzie bije serce miasta. Miejsce, gdzie życie nie śpi także nocą.

Rynek został uznany za jedno z największych dóbr narodowych i pod względem rozmiarów i architektury dorównuje staromiejskim rynkom, będącym dumą europejskich stolic. Najpopularniejsze i najbardziej klimatyczne miejsce Wrocławia znalazło się także w Kolejkowie. Zmianituryzowaliśmy charakterystyczne kamienice, pośród których każdy rozpozna m.in. bibliotekę. Pamiętaliśmy także o kwiaciarkach z Placu Solnego i bogatym życiu towarzyskim odpoczywających turystów. Tak jak w rzeczywistości, tak i miniaturowi mieszkańcy chętnie uczestniczą w licznych wydarzeniach odbywających się  na rynku. Co roku organizowany jest tu bożonarodzeniowy jarmark i sylwester, a cyklicznie organizowane także sezonowe imprezy i festiwale. Wówczas i makieta zmienia swój wystrój - odpowiednio do wydarzenia zdobią ją ogromne choinki i stragany, a na wybiegu przechadzają się piękności biorące udział w wyborach miss.

1/7
2/7
3/7
4/7
5/7
6/7
7/7

Pomiń kolejkę:

wybierz datę
Pola oznaczone (*) są wymagane

Zobacz również:

Kolejność
1
Wrocław
Wrocław jest miastem na Dolnym Śląsku, którego historia była kształtowana przez wieki. Popularnym miejscem w mieście jest wrocławski rynek. Na nim toczy się nocne życie miasta. Liczne restauracje, koncerty, wydarzenia i osobistości nadają temu miejscu klimat, do którego chcemy wracać.
1/13
Kolejność
2
Karkonosze
Karkonosze to jedne z najpiękniejszych pasm górskich w Polsce. Fascynują ludzi od pokoleń, oferując przestrzeń, kontakt z naturą i widoki zapierające dech w piersiach.
2/13
Kolejność
3
Wieś
Wieś w Polsce ulega dużym zmianom. Trudniej obecnie spotkać ciągnik, zwierzęta hodowlane lub zajrzeć do lokalnego sklepu. W Kolejkowie czas zatrzymał się i prezentujemy wieś z dawnych lat.
3/13
4/13
5/13
6/13
7/13
8/13
9/13
10/13
Kolejność
12
Śnieżka
Zminiaturyzowany, ale i tak ogromnych rozmiarów najwyższy szczyt Karkonoszy dumnie prezentuje się na makiecie. Wysokogórska wspinaczka, zimowe zjazdy na nartach i ogromna stacja meteorologiczna… to trzeba zobaczyć na własne oczy.
11/13
12/13
13/13