Zwiedzanie grupowe

Poznaj nasz miniaturowy świat pod okiem przewodnika.

Miniaturowy świat pomieści także większe grupy Zwiedzających, dla których przewidzieliśmy dodatkowo tańsze bilety.

Grupa to minimum 15 osób, a na każde 10 osób z grupy gwarantujemy jedno darmowe wejście dla opiekuna. Dbamy o każdy szczegół i jak nalepszy komfort zwiedzania dlatego prosimy o wcześniejszą rezerwację wizyty grupowej. W tym celu możecie Państwo skorzystać z formularza zamieszczonego na dole strony bądź skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 880 006 001.

Kolejkowo znajduje się w centrum handlowym Europa Centralna, do którego przynależy duży parking. Można tam zaparkować nawet największy autobus.

Zarezerwuj zwiedzanie grupowe:

Wybierz datę*
Pola oznaczone (*) są wymagane
Wieś na Dolnym Śląsku z dworkiem
Wieś
1/2 Wieś
Tramwaje
2/2 Tramwaje

Cennik dla grup zorganizowanych

Normalny
34 PLNRezerwuj!
Ulgowy
27 PLNRezerwuj!

Bilety opłacą Państwo na miejscu. Mamy możliwość wystawienia faktury VAT.

*Ze zniżek w Kolejkowie mogą korzystać: dzieci do 18 lat, studenci, emeryci, renciści oraz osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie. Nie udzielamy rabatów dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny i innych kart rodzinnych.

Kolejkowo w grupie

W cudownym świecie każda grupa czuję się cudownie! Nasi Przewodnicy profesjonalnie oprowadzą grupy niewidomych, seniorów, pracowników, dzieci i młodzieży oraz przedszkolaków. Dobrany do grupy opiekun przystosuje oprowadzanie do swoich słuchaczy,  dostosuje tempo zwiedzania, odpowie na każde pytanie, a niewidomym pozwoli także dotknąć specjalnie przygotowanych miniatur. Najmłodszym zada porywające zagadki i zaprosi do szukania ukrytych figurek. Dzięki specjalnie przygotowanym podestom każdy dojrzy wszystkie szczegóły na makiecie. 

Pytania i odpowiedzi

Czy wizytę grupy trzeba zarezerwować?

Tak prosimy o wcześniejszą informację o planowanej wizycie. Wówczas ustalimy najdogodniejszy termin oraz dobierzemy odpowiedniego przewodnika.

Jak liczna może być grupa?

Nie określamy maksymalnej liczby osób. W przypadku większej grupy podzielimy Państwa na kilka mniejszych grupek - każda z nich będzie miała swojego przewodnika, a zwiedzanie odbędzie się w jednym czasie.

Czy za bilety można zakupić na fakturę VAT?

Tak, jak najbardziej. Na miejscu wystawimy odpowiedni rachunek. Płatność można dokonać także na miejscu.

Jakie grupy mogą zwiedzać wystawę?

Wszystkie:) Jesteśmy przygotowani na wizytę każdej grupy wiekowej - dla maluchów udostępniamy specjalne podesty oraz przewodnika-animatora, dla starszych dobieramy odpowiedniego opiekuna grupy, zapraszamy także niewidomych, którym umożliwimy zwiedzanie poprzez obrazową opowieść i dotykanie specjalnych eksponatów.

Czy możliwe jest zwiedzanie w obcym języku?

Jak najbardziej. Nasi przewodnicy oprowadzają w wielu językach. Prosimy o wcześniejszą informację o takiej konieczności.

Czy udostępniacie miejsce postojowe dla autobusów?

Oczywiście. W Gliwicach kolejkowo mieści się w CH Europa Centralna, do którego należy ogromny parking - nawet największy autobus może zaparkować tuż przed samym wejściem.

Czy dzieci najniższe wzrostem zobaczą coś na makietach?

Tak, zobaczą nawet najmniejszy szczegół - dla maluszków przygotowaliśmy specjalne podesty, na które mogą bezpiecznie wejść i zobaczyć makietę.

Zobacz również:

1/11
2/11
3/11
4/11
5/11
6/11
7/11
8/11
9/11
10/11
11/11