Dojazd

Kolejkowo we Wrocławiu mieści się w najwyższym wrocławskim budynku czyli Sky Tower (212 metrów wysokości). Centrum miasta daje dużo możliwości komunikacyjnych. Dla Waszej wygody opisaliśmy najbardziej popularne metody transportu z kilku miejsc.

Jak dojechać samochodem/autokarem?

Dokładny adres Kolejkowa to ul. Powstańców Śląskich 95, 53-332 Wrocław. W budynku Sky Tower Kolejkowo znajduje się na I piętrze.

Po dojechaniu na miejsce można zaparkować na parkingu podziemnym. Jest to płatny parking, ale można również poszukać bezpłatnych miejsc parkingowych w okolicy budynku. Niestety, szczególnie w dni powszednie w godzinach 10-16 znalezienie wolnego, bezpłatnego miejsca będzie utrudnione.

W przypadku planowanego przyjazdu autokarem, prosimy o wcześniejszą informację pod numer 880 008 004. Pokierujemy i wyjaśnimy Państwu jak trafić do miejsca postoju na wyjście pasażerów z pojazdu, tuż przy samym budynku.

Jak dojechać komunikacją miejską?

W pobliżu Kolejkowa jest kilka przystanków, na których zatrzymują się tramwaje oraz autobusy. Dojedziecie do nas autobusem linii 125 i A lub tramwajem linii 2, 6, 7, 20 i 70. Autobusy zatrzymują się przy przystanku "Plac Hirszfelda", a tramwaje na przystanku “Wielka”. Bilet można kupić w biletomatach na przystankach, w kioskach oraz w tramwaju/autobusie (płatność tylko kartą płatniczą).

Jak dojechać z Dworca PKP?

Jeśli do Wrocławia przyjedziecie pociągiem, do Kolejkowa najłatwiej dostaniecie się tramwajem. Po wyjściu z Dworca Głównego trzeba przejść (ok. 7min) na przystanek “"Arkady (Capitol)" na ulicy Świdnickiej. Tam odjeżdża tramwaj nr 72 i 76. Wysiądź na drugim przystanku "Wielka". Czas podróży ok. 12 min. Autobusem najwygodniej rozpocząć podróż na przystanku "Dworzec autobusowy" linią 125, po 3 przystankach wysiądź na "Pl. Hirszfelda". Czas podróży 14 min. Bilet możesz kupić w tramwaju, autobusie (płatność tylko kartą płatniczą), w biletomacie lub w kiosku Ruchu w budynku Dworca Głównego. Dostaniecie się do Kolejkowa również pieszo, zajmie Wam to 19 minut (1,4 km)

Pomiń kolejkę:

wybierz datę*
Pola oznaczone (*) są wymagane

Zobacz również:

1/11
2/11
3/11
4/11
5/11
6/11
7/11
8/11
9/11
10/11
11/11