Dojazd

Kolejkowo we Wrocławiu mieści się w najwyższym wrocławskim budynku czyli Sky Tower (212 metrów wysokości). Centrum miasta daje dużo możliwości komunikacyjnych. Dla Waszej wygody opisaliśmy najbardziej popularne metody transportu z kilku miejsc.

Jak dojechać samochodem/autokarem?

Dokładny adres Kolejkowa to ul. Powstańców Śląskich 95, 53-332 Wrocław. W budynku Sky Tower Kolejkowo znajduje się na I piętrze.

Po dojechaniu na miejsce można zaparkować na parkingu podziemnym. Jest to płatny parking, ale można również poszukać bezpłatnych miejsc parkingowych w okolicy budynku. Niestety, szczególnie w dni powszednie w godzinach 10-16 znalezienie wolnego, bezpłatnego miejsca będzie utrudnione.

Jak dojechać komunikacją miejską?

LINIE MPK WROCŁAW STALE KURSUJĄCE PRZY BUDYNKU SKY TOWER
Autobus: A, 125
Tramwaj: 2, 6, 7, 17, 20

Aktualny rozkład jazdy oraz informacje o cenach biletów znajdą Państwo na stronie https://mpk.wroc.pl/, w zakładce STREFA PASAŻERA.

Jak dojechać z Dworca PKP?

Kolejkowo jest atrakcją położoną w bliskiej odległości od ścisłego centrum Wrocławia. Znajdujemy się w środku jednego z najwyższych budynków w Polsce - Sky Tower.

Z Dworca Kolejowego Wrocław Główny, bezpośrednio dojechać do Nas można tramwajem linii numer 2 w kierunku pętli "KRZYKI". Przystanek początkowy "Dworzec Główny" (Identyfikator przystanku: 10223) znajduje się przy ul. Kołłątaja (za Hotelem "Piast"). Tramwaj zatrzymuje się dokładnie pod budynkiem wieżowca na przystanku "Wielka" (Identyfikator przystanku: 11203).

Alternatywą dla tramwaju jest autobus linii 125 w kierunku pętli "TYNIECKA". Przystanek początkowy  o nazwie "Dworzec Autobusowy" (Identyfikator przystanku: 21121)  znajduje się między budynkiem Dworca Kolejowego i Dworca Autobusowego przy ul. Suchej. Wysiąść należy na przystanku "Plac Hirszfelda" (Identyfikator przystanku: 11335), który znajduje się za budynkiem Sky Tower przy ul. Kruczej.

Jak dojechać z wrocławskiego rynku?

Porównaj rzeczywistość z miniaturą! Po wizycie na wrocławskim starym mieście zobacz pomniejszony Ratusz i otaczające go kamienice. Wystarczy wsiąść do tramwaju linii numer 6 w kierunku pętli "KRZYKI" lub linii numer 7 w kierunku pętli "KLECINA" przystanku "Rynek" (Identyfikator przystanku: 10004). Przystanek znajduje się za zachodnią pierzeją Rynku, przy ul. Kazimierza Wielkiego.

Innym sposobem na dotarcie do Kolejkowa komunikacją miejską jest dojazd tramwajem z Placu Dominikańskiego. Tramwaj linii numer 2; kierunek "KRZYKI" odjeżdża z przystanku "Galeria Dominikańska" (Identyfikator przystanku: 10032). Tramwaj linii numer 17; kierunek  "KLECINA", odjeżdża z przystanku "Galeria Dominikańska" przy ul. Błogosławionego Czesława (Identyfikator przystanku: 10022).

W każdej możliwej konfiguracji należy wysiąść na przystanku "Wielka" (Identyfikator przystanku: 11203), który zlokalizowany jest przed budynkiem Sky Tower.

Pomiń kolejkę:

wybierz datę
Pola oznaczone (*) są wymagane

Zobacz również:

1/11
2/11
3/11
4/11
5/11
6/11
7/11
8/11
9/11
10/11
11/11