Dojazd

Kolejkowo we Wrocławiu mieści się w dzielnicy Stare Miasto w zabytkowym Dworcu Świebodzkim na Placu Orląt Lwowskich. Ścisłe centrum miasta daje dużo możliwości komunikacyjnych. Dla Waszej wygody opisaliśmy najbardziej popularne metody transportu z kilku miejsc.

Jak dojechać samochodem/autokarem?

Dokładny adres Kolejkowa to Plac Orląt Lwowskich 20B, Wrocław Stare Miasto.

Po dojechaniu na miejsce można zaparkować na parkingu od strony ulicy Tęczowej. Jest to bezpłatny parking, ale w dni powszednie, w godzinach 8-15, wszystkie miejsca są najczęściej zajęte. Tuż obok budynku znajduje się niewielki parking miejski oraz miejsca parkingowe wzdłuż równoległej ulicy Tęczowej - tam postój jest płatny. Bilety parkingowe należy zakupić w pobliskim parkomacie. 

W przypadku planowanego przyjazdu większym autokarem, prosimy o wcześniejszą informację pod numer 880 008 004. Zarezerwujemy dla Państwa odpowiednio duże miejsce tuż przy samym budynku.

Jak dojechać komunikacją miejską?

W pobliżu Kolejkowa jest kilka przystanków, na których zatrzymują się tramwaje oraz autobusy. Dojedziecie do nas autobusem linii 106, 148, 149 lub tramwajem 0L, 24, 31, 32. Tramwaje i autobusy zatrzymują się na przystanku “Plac Orląt Lwowskich”. Bilet można kupić w biletomatach na przystankach, w kioskach oraz w tramwaju/autobusie (płatność tylko kartą płatniczą).

Jak dojechać z Dworca PKP?

Jeśli do Wrocławia przyjedziecie pociągiem, do Kolejkowa najłatwiej dostaniecie się tramwajem. Po wyjściu z Dworca Głównego trzeba przejść się na przystanek “Dworzec PKP Stawowa”. Aby się tam dostać po wyjściu przez drzwi holu (naprzeciwko kas biletowych, obok Costa Coffee) skieruj się w lewo w kierunku sklepu Rossmann. Przejdź dwukrotnie przez pasy. Idź prosto wąską uliczką, a na jej końcu, po prawej stronie znajdziesz przystanek tramwajowy. Stamtąd dojedziesz do nas tramwajem nr 31 lub 32. Wysiądź na trzecim przystanku - “Plac Orląt Lwowskich”. Tramwaj zatrzymuje się przed samym budynkiem Dworca Świebodzkiego. Bilet możesz kupić w tramwaju (płatność tylko kartą płatniczą), w biletomacie lub w kiosku Ruchu w budynku Dworca Głównego.

Pomiń kolejkę:

Wybierz datę*
Pola oznaczone (*) są wymagane

Zobacz również:

1/11
2/11
3/11
4/11
5/11
6/11
7/11
8/11
9/11
10/11
11/11