Oferty pracy w Jeleniej Górze

Kolejkowo jest siecią wyjątkowych wystaw stworzoną przez pasjonatów modelarstwa. Tak jak w życiu codziennym, tak i w Kolejkowie radość przeplata się z powagą. Obecnie wystawy Kolejkowa znajdziesz we Wrocławiu, Gliwicach oraz Jeleniej Górze. Pracujemy już nad lokalizacją w Warszawie, a w planach mamy inne największe miasta w Polsce.

Obsługa Klienta/Przewodnik

Kolejkowo S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko: Obsługa Klienta/Przewodnik

Miejsce pracy: Kolejkowo Modelarnia, ul. Legnicka 2 , 58-506 Jelenia Góra

Wymagania
  • wysokiej kultury osobistej
  • komunikatywności
  • dyspozycyjności (praca również w weekendy i wybrane dni świąteczne)
  • odpowiedzialności
  • łatwości nawiązywania kontaktu
  • dokładności i sumienności
  • umiejętności pracy w zespole
Dodatkowo

  mile widziane:

  • potwierdzony status ucznia lub studenta
  • znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy w obsłudze klienta
  • doświadczenie w pracy z dziećmi
Oferujemy
  • przyjazną atmosferę
  • elastyczny grafik pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy - zlecenia lub umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenie
Twoje zadania
  • dbanie o wysoką jakość obsługi klienta według standardów firmy
  • oprowadzanie zwiedzających po wyznaczonej ścieżce turystycznej w modelarni
  • obsługa kasy fiskalnej (sprzedaż biletów/pamiątek)
  • dbanie o porządek w miejscu pracy
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo ekspozycji

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres

e-mail: jeleniagora@kolejkowo.pl

W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Architekt krajobrazu miniaturowego świata/Modelarz/Makieciarz

Kolejkowo S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko: Architekt krajobrazu miniaturowego świata/Modelarz/Makieciarz

Wymagania
  • wysoka kultura osobista
  • otwartość na kontakty interpersonalne i komunikatywność
  • wykształcenie wyższe architektoniczne, mile widziana architektura krajobrazu.
  • komunikatywnej znajomości j. angielskiego
  • prawo jazdy kategorii B
  • dbanie o wizerunek firmy
  • realizacji planów
  • znajomość programów do projektowania
Oferujemy
  • ciekawą i wyjątkową pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie,
  • etat lub umowę zlecenie
  • dobrą atmosferę
  • wsparcie w działaniach
  • projektowanie nowych oraz modyfikacje obecnego układu wystaw makiet kolejowych w tym układu dróg, torów kolejowych, ukształtowania terenu, rozmieszczenia budowli.
  • okresowa kontrola poprawności ułożenia elementów na ekspozycji
  • projektowanie drobnych elementów ekspozycji
  • rozdzielanie i kontrola prac modelarskich

z dopiskiem w tytule: Architekt krajobrazu miniaturowego świata/Modelarz/Makieciarz

Młodszy elektronik/technik elektronik

Miejsce pracy: Kolejkowo Modelarnia, ul. Legnicka 2 , 58-506 Jelenia Góra.

Poszukujemy osoby, do zespołu elektroników pracującego przy budowie makiet modelarskich.

Praca na pełen etat.

Wymagania
  • Umiejętności lutowania
  • Znajomość elementów w układach elektronicznych tj. kondensatory, rezystory, cewki, tranzystory
  • Umiejętność korzystania z aparatury pomiarowej i diagnostycznej
  • Dobrej organizacji pracy
  • Analitycznego myślenia
Oferujemy
  • umowę zlecenia na okres próbny i umowę o pracę po okresie próbnym
  • elastyczny grafik
  • szkolenia i przyuczenie do samodzielnej pracy na stanowisku elektronika
  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie

(Do wszystkich zadań wprowadzimy i odpowiednio przeszkolimy)

  • serwis układów napędowych i sterujących w modelach w skali 1:22,5
  • rozbudowa układów oświetleniowych w modelach w 1:22,5
  • rozbudowa systemów sterowania makietami
  • montaż oświetlenia 12V na makietach

Zgłoszenia oraz CV proszę przesyłać na adres

e-mail: jeleniagora@kolejkowo.pl
z dopiskiem w tytule Młodszy elektronik/technik elektronik