Zwiedzanie grupowe

Nasi przewodnicy zabiorą Was w cudowną podróż do miniaturowego miasta pełnego gwaru i zaskakujących detali.

Miniaturowy świat możecie odwiedzić grupowo. Specjalnie dla grup zorganizowanych przygotowaliśmy tańsze bilety oraz specjalną ofertę zwiedzania.

Grupa musi liczyć minimum 15 osób. Na każde 10 osób przypada jedno darmowe wejście dla opiekuna grupy. Aby zapewnić jak najlepsze warunki i komfort zwiedzania prosimy o wcześniejszą rezerwację. W tym celu mogą Państwo skorzystać z formularza poniżej.

Zarezerwuj zwiedzanie grupowe:

Wybierz datę*
Pola oznaczone (*) są wymagane
Wieś na Dolnym Śląsku z dworkiem
Wieś
1/2 Wieś
Tramwaje
2/2 Tramwaje

Cennik dla grup zorganizowanych

Normalny

Normalny
27 PLNRezerwuj!

Ulgowy

Ulgowy*
20 PLNRezerwuj!

Bilety opłacą Państwo na miejscu. Mamy możliwość wystawienia faktury VAT.

*Ze zniżek w Kolejkowie mogą korzystać: dzieci do 18 lat, studenci, emeryci, renciści oraz osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie. Nie udzielamy rabatów dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny i innych kart rodzinnych.

Kolejkowo dla grup

Przewodnicy są doskonale przygotowani do oprowadzania grup niewidomych, seniorów, pracowników, dzieci i młodzieży oraz przedszkolaków. Odpowiednio dobrany opiekun grupy opowie słowami zawartość makiety, a niewidomym pozwoli także dotknąć specjalnie przygotowanych miniatur. Dostosuje tempo zwiedzania do bardziej dociekliwej grupy czy osób o ograniczonych sprawnościach ruchowych. Nawiąże świetny kontakt z młodzieżą, a dzieciom zada porywające zagadki i zaprosi do wspólnej zabawy. Sama wystawa jest przystosowana dla maluchów - specjalne podesty sprawią, że nawet najniższy odkrywca dokładnie zobaczy każdy szczegół na makiecie.

Dodatkowo dla najmłodszych zwiedzających przygotowaliśmy specjalną ofertę. Jej szczegóły można znaleźć tutaj.

Pytania i odpowiedzi

Czy wizytę grupy trzeba zarezerwować?

Tak, prosimy o wcześniejszą informację o planowanej wizycie. Wówczas ustalimy najdogodniejszy termin oraz dobierzemy odpowiedniego przewodnika.

Jak liczna może być grupa?

Nie określamy maksymalnej liczby osób. W przypadku większej grupy podzielimy Państwa na kilka mniejszych grupek - każda z nich będzie miała swojego przewodnika, a zwiedzanie odbędzie się w jednym czasie.

Czy za bilety można zakupić na fakturę VAT?

Tak, jak najbardziej. Na miejscu wystawimy odpowiedni rachunek. Płatności można dokonać także na miejscu.

Jakie grupy mogą zwiedzać wystawę?

Wszystkie:) Jesteśmy przygotowani na wizytę każdej grupy wiekowej - dla maluchów udostępniamy specjalne podesty oraz przewodnika-animatora, dla starszych dobieramy odpowiedniego opiekuna grupy. Zapraszamy także niewidomych, którym umożliwimy zwiedzanie poprzez obrazową opowieść i dotykanie specjalnych eksponatów.

Czy możliwe jest zwiedzanie w obcym języku?

Jak najbardziej. Nasi przewodnicy oprowadzają w wielu językach. Prosimy o wcześniejszą informację o takiej konieczności.

Czy udostępniacie miejsce postojowe dla autobusów?

Nie zapewniamy parkingu. Bezpośrednio pod budynkiem Dworca Świebodzkiego znajduje się duży parking, jednak nie możemy zagwarantować, że będzie na nim wolne miejsce dla autokaru. Samochód osobowy można zaparkować na miejskim parkingu od ulicy Tęczowej, tuż obok Kolejkowa.

Czy dzieci najniższe wzrostem zobaczą coś na makietach?

Tak, zobaczą nawet najmniejszy szczegół - dla maluszków przygotowaliśmy specjalne podesty, na które mogą bezpiecznie wejść i zobaczyć makietę.

Zobacz również:

1/11
2/11
3/11
4/11
5/11
6/11
7/11
8/11
9/11
10/11
11/11