Cennik - Wrocław

W sprzedaży dostępne są bilety indywidualne: normalne i ulgowe oraz bilety dla grup zorganizowanych także w taryfie normalnej i ulgowej. Możesz też kupić bilety specjalne w formie vouchera, by następnie podarować go w prezencie bliskim osobom. 

Zwiedzanie

Kolejkowo zwiedzicie z biletami indywidualnymi  lub grupowymi zakupionymi w taryfie normalnej lub ulgowej. Zakup biletu online pozwoli Wam ominąć kolejkę do kasy i wejść "z marszu".

Goście indywidualni
Normalny
Ulgowy*

* Ze zniżek w Kolejkowie mogą korzystać: dzieci od 3 do 18 lat, studenci, emeryci, renciści oraz osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie. Dzieci poniżej 3 roku życia nie potrzebują biletu.

Nie udzielamy rabatów dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny i innych kart rodzinnych.

Wybierz datę*
Pola oznaczone (*) są wymagane
Grupy zorganizowane
Normalny
21 PLNRezerwuj!
Ulgowy*
15 PLNRezerwuj!

* Ze zniżek w Kolejkowie mogą korzystać: dzieci do 18 lat, studenci, emeryci, renciści oraz osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie.

Bilety opłacą Państwo na miejscu. Mamy możliwość wystawienia faktury VAT.

Bilety na prezent

W sprzedaży posiadamy także bilety specjalne w formie eleganckiego vouchera. Bon jest ważny 3 miesiące od daty zakupu. Obecnie vouchery są dostępne tylko w kasie Kolejkowa, ale pracujemy już nad możliwością zamawiania ich online.

Vouchery
Normalny*
23 PLN
Ulgowy*
17 PLN

* Wybierając rodzaj biletu (normalny/ulgowy) prosimy sugerować się wiekiem osoby, która będzie realizowała bon. Zniżki przysługują tym samym osobom, jak w przypadku normalnych biletów na zwiedzanie.

Zobacz również:

1/11
2/11
3/11
4/11
5/11
6/11
7/11
8/11
9/11
10/11
11/11