W Kolejkowie możesz czuć się bezpiecznie!

W związku ze światową pandemią koronawirusa, w Kolejkowie podjęliśmy kroki, dzięki którym możesz podziwiać naszą makietę komfortowo i w bezpiecznej odległości od innych.

Przeczytaj jakie dokładnie środki bezpieczeństwa zastosowaliśmy obecnej sytuacji i jakie zasady obowiązują nasz personel oraz odwiedzających w tym szczególnym czasie.

Ograniczenia w ilości odwiedzających

Wprowadziliśmy ograniczenia w ilości odwiedzających. Dzięki temu w Kolejkowie nie ma tłoku, a każdy odwiedzający może z łatwością zachować bezpieczny dystans od innych. Staramy się dbać, by w obiekcie przebywało poniżej 120 osób. Pomaga nam w tym sprzedaż biletów on-line, gdzie utrzymujemy w sprzedaży konkretną ilość biletów na każdy termin. Kupując bilet wcześniej w internecie masz zatem pewność, że wejdziesz do Kolejkowa z marszu, a w środku zastaniesz wystarczającą ilość przestrzeni, by móc utrzymać bezpieczny dystans.

Każdemu z naszych gości rekomendujemy zatem wcześniejszy zakup biletu on-line. W razie gdyby to nie było możliwe, zakup w kasie na miejscu jest nadal możliwy. Może się jednak zdarzyć, że w przypadku wyczerpania limitu zwiedzających na daną godzinę, będziesz musiał(a) poczekać chwilę na wejście, aż ilość osób przebywających w środku się zmniejszy.

Nowe zasady zwiedzania

Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa wprowadziliśmy kilka nowych zasad dla odwiedzających. Starannie dbamy o to, by wszyscy się do nich stosowali. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości obsługa służy niezbędną pomocą.

Te zasady to przede wszystkim:

  • obowiązek noszenia maseczek przez odwiedzających
  • obowiązek dezynfekcji dłoni przy wejściu
  • zalecenie utrzymywania dystansu 1,5 m od innych
  • zalecenie ograniczenia dotyku powierzchni wewnątrz obiektu
  • zalecenie zakupu biletu on-line, lub płatności kartą na miejscu

Będąc w Kolejkowie zauważysz specjalne ulotki na ścianach i w innych widocznych miejscach, które przypomną Ci o tych kilku ważnych z punktu widzenia bezpieczeństwa punktach.

Nowe procedury dla obsługi

Nasz personel został przeszkolony z dobrych praktyk w zakresie przeciwdziałania epidemii. Dbamy również o to, aby nikt kogo stan zdrowia budzi jakiekolwiek wątpliwości nie został dopuszczony do obsługi odwiedzających. Dodatkowo, każdy członek personelu jest zobowiązany nosić przyłbicę, lub maskę na twarzy w czasie pracy.

Co ważne, dla Waszego bezpieczeństwa obsługa dezynfekuje barierki znajdujące się bezpośrednio przy makiecie.

1/12
2/12
3/12
4/12
5/12
6/12
7/12
8/12
9/12
10/12
11/12
12/12

Pomiń kolejkę:

Wybierz datę*
Pola oznaczone (*) są wymagane

Zobacz również:

1/12
2/12
3/12
4/12
5/12
6/12
7/12
8/12
9/12
10/12
11/12
12/12